Країна: Росія
Жанр: спорт
Прем'єра (РФ): 14:00 МСК 25 серпня 2018
Час: 90 хв.
Матч 5-го туру чемпіонату Росії Урал - Ахмат, який відбудеться на стадіоні Єкатеринбург Арена в суботу 25 серпня, початок о 14:00 (МСК).
У цій грі аналітики трохи більше високо оцінюють шанси господарів поля. Урал - одна з двох команд на ряду з Єнісеєм, які поки не здобули жодної перемоги в цьому розіграші чемпіонату Росії. Зараз екатеринбургский клуб ділить 15-е місце з дебютантом Прем'єр-ліги, набравши всього одне очко. У минулому турі Урал програв на виїзді Зеніту з великим рахунком 1: 4, хоча вже на шостій хвилині після голу Бавіна вів 1-0. Безвиграшна серія Уралу налічує вже сім матчів, п'ять з яких він програв. Причому за ці сім поєдинків Урал забив всього три голи і жодного разу більше одного за матч. На своєму полі Урал виграв тільки один з десяти останніх матчів і жодного разу за цей час не зіграв на нуль. За чотири попередні ігри в рідних стінах він набрав тільки одне очко.

Ахмат перед цим туром ділить десяте місце з Арсеналом, Крильями Совєтов і Уфою, набравши чотири очки. У минулі вихідні він зіграв внічию 1: 1 вдома з Рубіном. Причому грозненський клуб поступався 0-1, але відігрався на четвертій компенсованій хвилині. За п'ять останніх матчів у Прем'єр-лізі Ахмат здобув тільки одну перемогу, по два рази програвши і зігравши внічию. Перед цим він, навпаки, не програвав в п'яти зустрічах поспіль, вигравши три з них і пропустивши тоді тільки один м'яч. На виїзді Ахмат виграв всього 2 з 13 останніх поєдинків у чемпіонаті Росії, зазнавши сім поразок. У шести випадках він не забивав жодного гола.