Футбол Манчестер Сіті - Ліон 19.09.2018 пряма трансляція дивитися онлайн HD 720p якості

Рік випуску: 2018
Жанр: спорт
Прем'єра (РФ): 22:00 МСК 19 вересня 2018
Час: 90 хв.
Матч 1 туру групової стадії Ліги чемпіонів Манчестер Сіті - Ліон відбудеться в середу 19 вересня о 22:00 (МСК) на стадіоні Емірейтс. Явним фаворитом в цій грі є Манчестер Сіті. Підопічні Пепа Гвардіоли готуються до першого в сезоні матчу в Лізі чемпіонів після великої перемоги над Фулхемом в чемпіонаті Англії з рахунком 3: 0 - по голу забили Сані, Сілва і Стерлінг. У цьому футбольному році «Городяни» провели шість офіційних матчів, здобувши п'ять перемог і не зазнавши жодної поразки. З урахуванням минулого сезону його безпрограшна серія налічує вже 12 матчів, десять з яких були виграні. У Лізі чемпіонів в минулому сезоні Манчестер Сіті обмежився виходом до чвертьфіналу, програвши там Ліверпулю. Причому він поступився мерсисайдців і вдома, і в гостях. В цілому програшна серія Манчестер Сіті налічує вже три матчі. А з п'яти останніх поєдинків в головному Єврокубку він програв чотири - стільки ж, скільки за 26 матчів перед цим.

Ліон в суботу також проводив матч чемпіонату і зіграв внічию 2: 2 в гостях у Кана. Причому він вів 1-0 і поступався 1-2. Відігрався Ліон тільки на 88-й хвилині, коли суперник грав удесятьох. У складі Ліона в цій зустрічі відзначилися Набіл Фекір і Менді. З початку сезону Ліон провів п'ять матчів, здобувши дві перемоги, один раз зігравши внічию і двічі програвши. У чотирьох з п'яти його поєдинків програла команда не забивала жодного гола. У Лізі чемпіонів французи не грали з 2016 року, коли в квартеті з Севільєю, Ювентусом і загребським Динамо набрали вісім очок і посіли третє місце. Експерти вважають, що Манчестер Сіті переможе в цьому матчі, забивши у ворота суперника більше двох голів і домігшись переваги не менше, ніж в два м'ячі.

Дивитися онлайн Футбол Манчестер Сіті - Ліон 19.09.2018 пряма трансляція безкоштовно